Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 21:44 – Готується відкриття 5-ої групи у дошкільному підрозділі НВК школи №3 
  • 20:54 – В Геническе двухлетний ребенок выпал из окна 
  • 20:50 – В геническом направлении Приднепровская железная дорога добавила 2 поезда 
  • 00:06 – Археологи завершили експедицію на Арабатську Стрілку 

Результати контрольно-перевірочної роботи Генічеської ОДПІ

Результати контрольно-перевірочної роботи Генічеської ОДПІ Протягом 2014 року підрозділами контрольно-перевірочної роботи Генічеської ОДПІ здійснено 465 перевірок суб’єктів господарювання, у тому числі проведено 387 позапланових перевірок при закритті підприємницької діяльності. У 243 випадках встановлено порушення податкового законодавства та донараховано до бюджету 1 348,6 тис. грн. штрафних санкцій. Всього протягом січня – серпня донараховано та узгоджено 96,6 тис. грн. податків та штрафних санкцій.

Крім того, в ході проведення перевірок щодо своєчасності подання податкової звітності, протягом поточного року було складено 68 актів на загальну суму 53 тис. грн.

Також, протягом року, перевіряються суб’єкти господарювання по виявленню неоформлених найманих працівників та підприємства, які несвоєчасно розраховуються з державою за орендовані паї. Всього за результатами таких перевірок донараховано 192,6 тис. грн. податкових зобов’язань. За результатами проведених документальних позапланових перевірок щодо правильності сплати орендної плати за землю з юридичних осіб, донараховано 85 тис. грн.

Порушення податкового законодавства спостерігаються й у сфері торгівлі. Так податківцями Генічеської ОДПІ під час позапланової виїзної перевірки приватного підприємця, який займається оптово-роздрібної торгівлею встановлено суттєві порушення податкового законодавства - завищення задекларованих сум податкового кредиту. До складу податкового кредиту були включені суми не в повному обсязі підтверджені податковими накладними. За результатами перевірки донараховано податків разом з фінансовими санкціями на суму 31,6 тис. грн.

За порушення правил торгівлі, в частині продажу алкогольних напоїв було притягнуто до відповідальності у вигляді штрафних санкцій 4 суб’єкта господарювання, загальна сума штрафних санкцій - 27,2 тис. грн.
За матеріалами Генічеської ОДПІ
рейтинг: 
0
Оставить комментарий
Loading...
иконка
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • Читаемое
  • Сегодня
  • Комментируют
Последние комментарии
Мы в соцсетях
  • Twitter