Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 12:14 – На одному з чудес України – Рожевому озері – встановили онлайн веб-камеру 
  • 12:02 – Арабатська Cтрілка стала ближче завдяки новій поворотній UltraHD веб-камері 
  • 16:29 – Міська рада оголошує конкурс для школярів «Я на карантині #залишаюсявдома» 
  • 10:43 – При въезде в Геническ начали демонтаж блок-постов (фото) 

Дніпро-Бузькєміжрегіональне територіальне управління Укрморрічінспекції інформує та нагадує

Дніпро-Бузькєміжрегіональне територіальне управління Укрморрічінспекції інформує та нагадує Якщо ви збираєтесь використовувати свої маломірні судна з відкриттям навігації 2015 року для аматорського рибальства, відпочинку, прогулянок, або надання послуг з перевезення пасажирів то треба для цього підготувати, як і самі судна так і відповідні документи на них.

Так слід нагадати, що згідно «Правил користування маломірними суднами на водних об’єктах Херсонської області» затверджених обласною радою під № 473 від 10.05.2012 року, судновласники зобов’язані зареєструвати належні їм судна у 10-денний термін з дня їх отримання, купівлі, побудови, або інших обставин придбання.

Правила наголошують – усі маломірні (малі) судна громадян повинні базуватися на організованих причалах, базах для стоянок цих суден. Відповідні бази-стояки повинні бути зареєстровані згідно чинного законодавства та мати дозвіл на експлуатацію. Громадяни, які мешкають біля водойм у міській, або сільський місцевості, у виключних випадках можуть зберігати свої маломірні судна вдома з дозволу відповідних сільських, селищних, міських рад.

Керувати маломірними моторними суднами та гідроциклами дозволяється тільки тим особам, які мають при собі відповідне свідоцтво.

Фізичні і юридичні особи, які використовують свої судна для надання послуг з перевезення пасажирів та водних атракціонів, повинні мати діючу ліцензію на провадження такого виду господарської діяльності.

Маломірні судна, які не зареєстровані відповідним чином, або судноводії яких не мають при собі діючих суднових документів та свідоцтв на право управління, або знаходяться у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, вилучаються з подальшою постановкою їх на штрафний майданчик, а до порушників застосовуються адміністративні стягнення у виглядіштрафу згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З питань реєстрації маломірних (малих) суден, баз-стоянок, навчання і отримання свідоцтв на право управління маломірними суднами та гідроциклами, з питань отримання ліцензій на провадження господарської діяльності для надання послуг з перевезення пасажирів, інших питань, що стосуються експлуатації суден і безпеки судноплавства можна звертатись за адресою: м. Генічеськ проспект Миру, 57 або за телефоном (050) 396-27-92.

Макуха О.М. Старший державний інспектор відділу оперативного контролю /нагляду/за безпекою судноплавства на морському, річковому транспорті
рейтинг: 
0
Оставить комментарий
Loading...
  • Читаемое
  • Сегодня
  • Комментируют
Последние комментарии
Мы в соцсетях
  • Twitter