Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 20:41 – В Геническе состоялся открытый чемпионат района по волейболу (фото) 
  • 20:35 – В Спортивном Клубе «Легион» состоялся день открытых дверей (фото) 
  • 11:24 – В Геническе пройдет открытый чемпионат района по волейболу 
  • 11:52 – Допоможіть будь-ласка зібрати кошти на лікування 

Вітання з Новим 2016 Роком та Різдвом Христовим голови Генічеської РДА Воробйова Олександра Степановича

Вітання з Новим 2016 Роком та Різдвом Христовим голови Генічеської РДА Воробйова Олександра Степановича Завершується складний, насичений подіями, 2015 рік.

Кінець року – це завжди час для того, щоб підвести певний підсумок роботи і окреслити основні завдання на найближчу перспективу.

Головнє, що вдалося досягти у році, який минає, це збереження стабільної суспільно-політичної ситуації у районі, завдяки чому можливо було реалізувати та підготувати до впровадження ряд важливих започаткувань.

Докладено значних зусиль у реалізації амбітного проекту зі створення іміджу Генічеського району, зокрема, Арабатської Стрілки, як унікальної рекреаційної зони. Започатковано новий, інноваційний підхід до розвитку індустрії відпочинкового туризму. На базі закладів відпочинку і оздоровлення району, під патронатом райдержадміністрації, впроваджено ряд проектів та фестивалів, які підкреслюю, ніколи не проводилися, а саме музичний фестиваль "Another Land", «Студентська республіка – 2015», фестиваль східного танцю «Enigma of Arabia Кубок Арабата», Всеукраїнський фестиваль творчості дітей села «Селянські зірочки». Завдяки цій роботі ми заявили про широкі потенційні можливості відпочинку та оздоровлення на узбережжі Азовського моря.
Тож, і подальші плани будуть пов’язані з посиленням наших позицій у цьому напрямку та перетворенням району у визнаний курортний регіон.

У новому році буде продовжено роботу по залученню державних коштів на реалізацію проектів громад району, направлених на вирішення таких соціальних питань, як ремонт мереж водопостачання, будівництво очисних споруд, освітлення вулиць, оновлення дорожнього покриття. Нарешті адміністрацією закомульовані кошти для введення у роботу довгоочікуваного дитячого садку «Івушка». Вже тиравють нелегкі переговори з інвесторами щодо відродження солепромислу, виноградарства та виноробства у районі, відновлення роботи морського порту. Нам вдалося зберегти мережу на 100 процентів дитячих дошкільних та загальноосвітніх закладів, не зважаючи на тиск вищих органів виконавчої влади, і цим я пишаюсь.

Виконання завдань, які стоять перед нами, дасть можливість забезпечити збалансований розвиток району, створити платформу для пробудження ініціативи громад району і пошуку ефективних шляхів вирішення багатьох проблемних питань.

Особливий новорічний подарунок для віддалених населених пунктів району, а саме Чонгарській сільській раді - з 30 грудня 2015 року відновлено зупинку електропотягу на 1334 кілометрі залізничної колії у селі Чонгар.

Вперше районна державна адміністрація зайнялася виділенням земельних ділянок для пільгових категорій населення району, а саме прийнято розпорядження про виділення земельних ділянок ветеранам Афганістану – 19 ділянок, чорнобильцям – 27 ділянок, учасникам антитерористичної операції 84 ділянки.

Моя мрія у 2016 році – відремонтувати дороги та відновити освітлення в усіх населених пунктах району від Стрілкового до Плавського, від Чонгара до Озерян.

Тож, вітаю вас, друзі, з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!. Нехай він буде багатим на події та виклики, які відкриють перед нами нові можливості. І звісно ж – бажаю міцного здоров»я, щастя, мирного неба, сил та наснаги у вирішенні питань, які ставить перед нами життя!
Завжди з вами Олександр Воробйов.
рейтинг: 
0
Оставить комментарий
Loading...
  • Читаемое
  • Сегодня
  • Комментируют
Последние комментарии
Мы в соцсетях
  • Twitter