Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 12:14 – На одному з чудес України – Рожевому озері – встановили онлайн веб-камеру 
  • 12:02 – Арабатська Cтрілка стала ближче завдяки новій поворотній UltraHD веб-камері 
  • 16:29 – Міська рада оголошує конкурс для школярів «Я на карантині #залишаюсявдома» 
  • 10:43 – При въезде в Геническ начали демонтаж блок-постов (фото) 

Відбулось чергове засідання районної ради церков та релігійних громад (фото)

Відбулось чергове засідання районної ради церков та релігійних громад (фото) Як вже відомо широкому загалу мешканців Генічеського району в районі створена міжконфесійна рада церков та релігійних громад. 24 березня в районній державній адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Воробйова відбулось чергове засідання цього органу. В засіданні прийняли участь: заступник голови районної державної адміністрації Гульнара Бекірова, благочинний Генічеського округу, настоятель собору на честь Різдва Пресвятої Богородиці, протоієрей
о. Іоанн(Щербан), пастор громади християн Повного Євангелія «Слово життя» Денис Куліш, імам мусульманської громади селища міського типу Новоолексіївка Усеін Тохлу, пастор громади Адвентистів Сьомого дня Василь Гіленський, адміністратор громади християн Повного Євангелія «Слово життя» Едуард Головко, керівник мусульманської громади м.Генічеськ Наріман Аблязов та запрошені керівники релігійних громад з м.Мелітополя.

На порядку денному засідання рада церков та релігійних громад стояли питання виховання молоді, боротьби з пияцтвом та наркоманією, надання допомоги переселенцям, організації виховної роботи у військових частинах, виховання толерантності у суспільстві, сприяння збереження сімейних цінностей у суспільстві та інші. Члени ради церков та релігійних громад поділилися власним досвідом роботи з переселенцями, проведенням виховної роботи з молоддю та організації її дозвілля, боротьбі з наркоманією. У своїх виступах члени районної міжконфесійної ради церков підтримали прагнення голови районної державної адміністрації Олександра Воробйова до консолідації зусиль всіх релігійних конфесій у справі виховання громадської моралі, проведені активної роботи з підростаючим поколінням у справі протидії наркоманії, розвитку фізичної культури і спорту та організації дозвілля.

За результатами засідання ради церков та релігійних громад будуть підготовлені відповідні доручення голови районної державної адміністрації керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації.
За інформацією Генічеської РДА

Відбулось чергове засідання районної ради церков та релігійних громад (фото)
Відбулось чергове засідання районної ради церков та релігійних громад (фото)
Відбулось чергове засідання районної ради церков та релігійних громад (фото)
рейтинг: 
0
Оставить комментарий
Loading...
  • Читаемое
  • Сегодня
  • Комментируют
Последние комментарии
Мы в соцсетях
  • Twitter