Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 12:14 – На одному з чудес України – Рожевому озері – встановили онлайн веб-камеру 
  • 12:02 – Арабатська Cтрілка стала ближче завдяки новій поворотній UltraHD веб-камері 
  • 16:29 – Міська рада оголошує конкурс для школярів «Я на карантині #залишаюсявдома» 
  • 10:43 – При въезде в Геническ начали демонтаж блок-постов (фото) 

Іформація для судновласників, судноводіїв та зацікавлених осіб!

Іформація для судновласників, судноводіїв та зацікавлених осіб! Чорноморське міжрегіональне управління Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) нагадує, що згідно наказу Міністерства Інфраструктури України № 413 від 26.08.2014 р., зареєстрованого в Міністерстві Юстиції України під № 1169/25946 від 25.09.2014 р. «Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчення судноводія малого/маломірного судна» - свідоцтва судноводіїв малих/маломірних суден (інші документи, які надавали право на управління малим/маломірним судном) старих зразків, видані в установленому законодавством порядку в СРСР та в Україні до 01 квітня 2012 року, є дійсними для управління малими/маломірними суднами до 01 січня 2017 року.

Також інформуємо, що відповідно до пункту 1 розділу ІV «Правил користування маломірними суднами на водних об’єктах Херсонської області», затверджених рішенням ХV сесії Херсонської обласної ради шостого скликання від 10 травня 2012 року № 473, розпорядженням Голови обласної державної адміністрації № 913 від 24.11.2016 року навігація для маломірних суден на водних об’єктах області закривається з 01 грудня 2016 року. Державна служба України з безпеки на транспорті звертає увагу громадян на те, що використання маломірних суден у холодну пору року становить небезпеку та загрозу для життя і здоров’я людей, які ними користуються, тому закликає дотримуватися вимог безпеки судноплавства та особистого виживання на воді, а також не здійснювати вихід у плавання маломірними суднами після закриття навігації.

Чорноморське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки повідомляє, що у м. Генічеськ за адресою: проспект Миру, 57 ( моб. тел. № +38 050 396 27 92) здійснюється державна реєстрація маломірних (малих) суден у Судновій книзі України, а також надаються консультації з питань отримання ліцензії на перевезення пасажирів/вантажів маломірними суднами, про порядок отримання та заміни свідоцтв на право управління малими/маломірними суднами, та з інших питань, що стосуються безпеки судноплавства.

Олександр Макуха Головний спеціаліст Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки.
рейтинг: 
+1
Оставить комментарий
Loading...
  • Читаемое
  • Сегодня
  • Комментируют
Последние комментарии
Мы в соцсетях
  • Twitter