Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 20:44 – Генические волейболисты сотворили сенсацию (фото, видео) 
  • 20:51 – Весняні свята у дошкільному підрозділі 
  • 21:03 – Двойное убийство в Геническе. Мужчину нашли и его убили выстрелом в затылок 
  • 21:56 – Учащихся Генических школ познакомили с профессией полицейского и показали мастер класс по рукопашному бою (видео) 

У Генічеському районі розпочато місячник добровільної здачі зброї

У Генічеському районі розпочато місячник добровільної здачі зброї З 01 по 28 квітня 2017 року Генічеський відділ поліції проводить місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів. Грома¬дяни мають змогу добровільно здати до поліції зброю, що зберігається у них із порушенням чинного законодавства.

Відповідно до ч. З ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бо¬єприпасами або вибухівкою), подібна ініціатива з боку громадянина передбачає звільнення від кримінальної відповідаль¬ності. Водночас нагадуємо, що носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), боєприпасів, вибухівки без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк до 7 років.

Кожен, хто виявив бажання добро¬вільно зареєструвати чи здати вогнепальну зброю, може звернутися протягом місяця до Генічеського ВП ГУНП за адресою м. Генічеськ проспект Миру, 44 або в кабінет інспектора з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи сектору превенції Генічеського ВП ГУНП за адресою м. Генічеськ вул. Вокзальна (колишня Володар¬ського), 1.

Особи, які добровільно здали із незакон¬ного обігу мисливську вогнепальну зброю, спецзасоби, мають право зареєструвати таку зброю на своє ім’я. Однак дана зброя працівниками поліції перевіряється на від¬повідність до законодавства України на причетність до кримінальних правопору¬шень, а також - по обліках на належність ін¬шим особам. У разі позитивного результа¬ту та подачі передбачених законодавством документів зброя реєструється у власність громадянина, який її добровільно здав.
Керівництво Генічеського ВП ГУНП
рейтинг: 
0
Оставить комментарий
Loading...
  • Читаемое
  • Сегодня
  • Комментируют
Последние комментарии
Мы в соцсетях
  • Twitter