Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
 • 19:20 – Криклій: Президент 15 листопада зможе приймати роботи на КПВВ "Чонгар" та "Каланчак" 
 • 20:46 – В Геническе открылся интернет-магазин зоотоваров – «ZOO Алексея» 
 • 22:24 – Завтра в Геническе пройдут соревнования по велоспорту 
 • 20:19 – ОТЛИВ НА АЗОВСКОМ МОРЕ В ГЕНИЧЕСКЕ / ОБРЫВ / ГОРОДСКОЙ ПЛЯЖ / (видео 2019) 

Виступ творчого колективу «Театру життя» (фото)

Прекрасною шкільною традицією став виступ творчого колективу «Театру життя» під керівництвом Махтєєвої Алли Олександрівни в НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад».

10 квітня старшокласники були запрошені на виставу аби разом поміркувати над сенсом життя, складними суспільними проблемами, над наслідками чвоїх вчинків для себе і для інших. Автори й актори «Театру життя» піднімали проблеми ВІЛ-інфікованих, людей з обмеженими можливостями, наркозалежних, проблеми стосунків дітей і батьків, аборту і його наслідків.

Кожен роздум над наступною проблемою супроводжувався читанням віршів, навчальних притч, документальними зйомками, які примушували слухачів замислитися над складними суспільними питаннями, своїм життям, над тим, як і для чого має жити людина.

Так, коли мова йшла про наркозалежних, діти бачили на екрані фрагменти, що демонстрували людей, які перебували під дією наркотиків. Вражаючі кадри про безглузді та неконтрольовані дії, що призводять до самогубства, не могли залишити нікого байдужими.

На прикладі скаліченої долі Віл-інфікованих дітей автори «Театру життя» примусили школярів замислитись над тим, що зневажливе і байдуже ставлення до таких хворих ще більше ускладнює їх життя, поглиблює страждання й нівечить долю нетільки Віл-інфікованих, а й їх рідних. Не менш складне через упередженне ставлення є життя людей з обмеженими можливостями. Але, піднімаючі проблему таких людей, актори й автори «Театру життя» наголосили не стільки на складних умовах їхнього життя, скільки на тому, що людина за жодних складни їх обставин не повинна опускати руки, вона має боротися за можливість бути щасливою.Знайомство із долею жінки, у якої від народження немає обох рук, надихнуло школярів на думку про те, що за себе, своє гідне життя людина може і має відповідати сама, що будь-яку проблему можна здолати, головне – віднайти сенс у своєму житті і боротися за себе.

А щоб надихнути слухачів на активне й повноцінне життя, автори «Театру життя» познайомили із секретом довголіття відомих людей планети. І секрет цей полягає у любові до життя, своєї родини, активній праці і самореалізації людини.

Провідним мотивом «Театру життя» була думка про те, що доброта людського серця може зцілити людину, а любов – то єдине почуття, яке врятує і світ, і кожну людину окремо.

Отже, кожен сам обирає, якою людиною він хоче бути. Але як наголосили автори «Театру життя», ми маємо зрозуміти, що найцініше у нашому існуванні – це наше життя. Тож сподіваємося, що творчий колектив «Театру життя» зумів достукатися до сердець своїх слухачів.

Виступ творчого колективу «Театру життя» (фото)
Виступ творчого колективу «Театру життя» (фото)
Виступ творчого колективу «Театру життя» (фото)
Виступ творчого колективу «Театру життя» (фото)
Виступ творчого колективу «Театру життя» (фото)
Виступ творчого колективу «Театру життя» (фото)
Виступ творчого колективу «Театру життя» (фото)
рейтинг: 
+1
Оставить комментарий
Loading...
 • Читаемое
 • Сегодня
 • Комментируют
Последние комментарии
Мы в соцсетях
 • Twitter