Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 21:36 – Щирі слова подяки Віктору Разумному! 
  • 20:37 – В Геническе по улице Центральная начали работы по сносу сухих и аварийных деревьев (фото) 
  • 20:30 – Житель Генического района осужден на 11 лет заключения за убийство друга 
  • 20:27 – Из Днепра в Геническ пассажиров будут возить на новых электричках 

Готується відкриття 5-ої групи у дошкільному підрозділі НВК школи №3

Другий рік працює дошкільний підрозділ НВК «Генічеська школа І – ІІІ ст. № 3 — ДНЗ», який забезпечує дошкільною освітою дітей нашого міста та району. Сьогодні в закладі виховується 108 дітей, функціонує чотири групи, з них одна для дітей раннього віку та три групи для дітей дошкільного віку.

Наразі готується до запуску приміщення додаткової п’ятої групи, роботи по відновленню якої вимагали не аби яких зусиль. Відомо, що за підтримки голови районної ради А. О. Євстратова, віділу освіти Генічеської районної державної адміністрації вже придбано та встановлено сантехніку (раковини, дитячі унітази, душеві піддони, крани) та лампи для освітлення приміщення.

Завдяки згуртованій та відповідальній діяльності директора НВК Т.Д. Микитась було проведено роботи по відновленню приміщення. З фінансовою підтримкою долучився і приватний підприємець М.М. Березовський, який виділив кошти на придбання матеріалів для капітального ремонту групового приміщення (лінолеум та шпалери для групи, спальні, приймальні, шпаклювання та побілка стін, фарбування).

Завдяки таких спільних зусиль вже завершені роботи по відновленню та ремонту групи, відкриття якої заплановане на 1 вересня 2018 року. Така підтримка М.М. Березовського — свідчення небайдужого ставлення підприємців нашого міста до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості дошкільного виховання. Адже добрі почуття йдуть своїм корінням у дитинство, а людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжується в маленьких серцях тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих її людей. Тож нехай доброчинність вернеться до людей сторицею.

Адміністрація НВК «Генічеська школа І – ІІІ ст. № 3 — ДНЗ» висловлює щірі слова подяки за підтримку та надання спонсорської допомоги М.М. Березовському. Ми від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, душевного спокою та достатку. Дякуємо за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим дітям.

Приємно, що є люди з активною життєвою позицією, які з власної ініціативи здійснюють підтримку дошкільної освіти району. Адже відкриття додаткової групи у дошкільному підрозділі НВК № 3 дає змогу вирішити питання черги до закладів дошкільної освіти району та забезпечити якісною дошкільною освітою дітей нашого міста.

Адміністрація НВК «Генічеська школа І – ІІІ ст. № 3 — ДНЗ»
рейтинг: 
0
Оставить комментарий
Loading...
иконка
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • Читаемое
  • Сегодня
  • Комментируют
Последние комментарии
Мы в соцсетях
  • Twitter