Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 23:08 – Педагогічний проект «Мій янгол - матуся» (фото) 
  • 21:27 – Летом в “Papa De More” на Арабатке выступят группа “MOZGI” и Настя Каменских 
  • 21:56 – В поминальные дни геничан на кладбище будут возить бесплатно 
  • 21:53 – Ремонта гострассы в курортный район Херсонщине в этом году не видать 

Подяка! (фото)

Подяка! (фото)

Дмитро Самойлов. Випускник 2002 року Генічеської загальноосвітньої школи № 3. Відмінник. Але ми його запам’ятали, як дуже розумного, доброго хлопчика. Змалку він багато читав і навідь коли став дорослим, не залишає цю добру звичку. Більше того, допомагає зацікавити та привити любов до книги нашим сучасним дітям. Яким чином?

Вже понад 100 книг наш меценат Дмитро подарував шкільній бібліотеці. Він часто відвідує виставки та презентації нових книжок та кожен раз повертається додому з новими книгами. Книги, які можуть зацікавити школярів, він передає до нашої шкільної бібліотеки. Діти та співробітники з радістю беруть їх почитати, тому що вони нові, яскраві і такі сучасні. Всі книжки надруковані українською мовою, що дуже приємно.

До дня рідної мови, завідуюча шкільною бібліотекою Полоз М.С. вирішила підготувати виставку книг, подарованих Дмитром, щоб подякувати за небайдужість, за підтримку та допомогу в заохоченні молодого покоління до читання книг. Подаровані видання – цінність для кожного, хто шанує українське слово.
Адміністрація НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад», бібліотекар школи, учні та батьки висловлюють щиру подяку Самойлову Дмитру за чудові книги, які він дарує з власної ініціативи та за свої кошти. Дуже приємна така підтримка!

Бажаємо, щоб в нашій країні було більше таких небайдужих людей, як Дмитро.

Велика подяка за добрий вплив та небайдужість до рідної школи.
Подяка! (фото)
Подяка! (фото)
Подяка! (фото)
рейтинг: 
0
Оставить комментарий
Loading...
  • Читаемое
  • Сегодня
  • Комментируют
Последние комментарии
Мы в соцсетях
  • Twitter